Egy nagy Melák az állomáson

Vásárosnaményban sokféle dízelgép megfordult már. A Bz-korszak előtt a személyvonatokkal Csörgők, nyáron néha Púposok jártak, a nyírmadai üzemet pedig Bobóval szolgálták ki, amíg a pályát a Szergejek közlekedése érdekében meg nem erősítették. A FLOYD Class 56-os angol dízelje, vagyis a Melák egy különleges, ritka látogató errefelé.

Helyszín (képaláírás mellett)
Vásárosnamény állomás